Зазвичай, кейтеринг у боксах передбачає собою невимушений формат події, яку можна провести будь-де ( на вибір замовника).

Найчастіше це дні народження, вечірки, майстер-скласи, вечори у колі дрізув, презетнації, які передбачають таких формат події.

Все що Вам потрібно, це безпосередньо місце, де буде проходити подія та стіл (або його заміна) для розміщення їжі, що приїде до Вас свіжою у боксах із красивою викладкою та готовою до вживання.

Вам залишиться лише відкрити та смакувати!

Найчастіше у нас замовляють різного роду закуски (у нашому меню їх безліч, тому Ви завжди оберете щось для себе) та десерти (кенді бар). Сьогодні поговоримо про кенді бар.

 

Наше меню десертів, із доставкою у боксах, враховує максимум смакових вподобань, тому Ви завжди зможете обрати позиції для кенді бару своєї події!

Ціни на кенді бар у Львові відрізняються, в залежності від того, де ви замовляєте такий кенді бар.

Наше меню та вартсіть десертів для кейтерингу у боксах є доступними для усіх клієнтів, Ви можете у цьому переконатися, перейшовши у каталог та ознамившись із цінами на кенді бар із нашого меню.

 

Десерти є порційними. Серед асортименту можна обрати: муси, панна-кота, макаруни, трайфл, капкейки, пудинги, круасани, фруктові корзинки, шпажки тощо.

Ви можете самі оформити замовлення на цьому сайті, або звязатися з нами і ми Вам допоможемо.

Замовлення приймаємо не менше як за 48 годин до події!

 

Кейтеринг в коробці №1 у Львові. Доставка готової їжі в коробці по Львову (tasty-box.com.ua)